Poslední aktualizace cen:
13.7.2018 13:00:47 detaily...


MIMOŘÁDNÉ AKCE
Pestrá škála papírů pro barevné inkoustové tiskárny, ve formátech i v metráži ve výhodných akčních cenách. Viz záložku papíry / pro inkoustové...

Doprodej v akční ceně: 1 ks blesk FOMEI 828 DF Digital za 400 Kč bez DPH (jinak 1.100 Kč)

Ostatní doprodejové ceny jsou uvedeny v záložce "Prošlé se slevou".


TOPlist

Dodací podmínky

Všeobecně:

Zboží lze objednávat elektronicky vyplněním formuláře „Objednávka“, který je umístěn v horní liště těchto stránek. Další možný způsob objednání je mailem na elektronické adrese silar.fotos@seznam.cz. Výjimečně jsou objednávky přijímány i telefonicky na čísle 495 581 642 nebo 602 448 229.
V objednávce uveďte vždy Vaše telefonní číslo (pro možnost rychlého kontaktu, případně zpětného ověření objednávky). Dále nezapomeňte uvést i dodací adresu, pokud je jiná, než fakturační. Jste-li koncovým zákazníkem, pak samozřejmě fakturační údaje (IČO, DIČ) nevyplňujete.
 
Zboží, jež držíme skladem (to je filmy, fotopapíry, chemii apod.), je odesíláno ihned po obdržení objednávky a následující pracovní den je na místě určení. V případě objednávek specifické fototechniky (fotoaparáty, objektivy, blesky, stativy, dalekohledy, videokamery apod.) závisí délka dodání na tom, zda je zboží na skladě jednotlivých dodavatelů nebo českých zastoupení. Obecně lze konstatovat, že doba dodání těchto sortimentů je, za předpokladu skladové zásoby u dodavatelů, do 2 pracovních dnů od objednání. Trvalo-li by dodání delší dobu, informujeme zpětně zákazníky a dohodneme další postup. V případě zamýšleného osobního odběru je nutno požadované zboží předem objednat. O připravenosti zboží k odběru informujeme zákazníky předem dohodnutým způsobem (mail, SMS, telefon).
 
V ceníku zboží jsou u každého sortimentu uvedeny dvě základní velkoobchodní ceny: cena „A“ (platí při osobním odběru na naší provozovně v Předměřicích n.L.) a cena „B“ (platí při zásilkovém způsobu dodání). Obě ceny jsou uvedeny bez daně z přidané hodnoty, kterou si musíte k ceně vždy připočíst. Cenu za přepravu zboží k zákazníkovi účtujeme jen u zásilek do ceny 10 000 Kč (včetně DPH) podle aktuálně platných tarifů České pošty.
 
Zaregistrovaným zákazníkům, kteří mají s naší firmou uzavřenou Kupní smlouvu, je zboží zasíláno (při osobním odběru předáváno), zpravidla na 14 denní splatnost. Zákazníkům, kteří objednávají jen jednorázově, nebo Kupní smlouvu uzavřenou nemají, zasíláme zboží výhradně „na dobírku“, za níž účtujeme jednorázovou přirážku ve výši 40,- Kč. Při osobním odběru vyžadujeme u těchto zákazníků platbu hotovostní, na platby kartami nejsme zařízeni. O formě úhrady rozhoduje naše firma, přičemž platí zásada, že i při uzavření Kupní smlouvy s novým zákazníkem bude několik prvních zásilek dodáno „na dobírku“.
 
Zboží zasíláme na místo určení Českou poštou a daňový doklad přikládáme k zásilce.

Velkoobchodní prodej:

Zboží je zasíláno (předáváno) zákazníkům, kteří spolu s objednávkou dodají své identifikační číslo organizace (IČO), případně (u plátců DPH) daňové identifikační číslo (DIČ). Aktuálnost dodaného IČO je následně ověřována na internetových stránkách.
 
Pro tyto zákazníky platí ceny (bez DPH), uvedené na našich stránkách.

Maloobchodní prodej:

Maloobchodní prodej je realizován pro koncové spotřebitele, kteří nemají oprávnění k podnikání a tudíž ve své objednávce neuvedli IČO, případně DIČ.
 
Maloobchodní cena jednotlivých sortimentů je odvozena od uvedených základních cen velkoobchodních, a to systémem maloobchodních přirážek, které jsou závislé na druhu objednaného zboží:

Druh zbožímaloobchodní přirážka
Filmy, chemie, audio a videokazety, paměťová media, alba, fotopapíry, clipy a jiné, níže nejmenované zboží
8 %
Sortiment značky FOMEI
6 %
Stativy, dalekohledy (vyjma FOMEI)
4 %
Fotoaparáty, objektivy, blesky, videokamery, tiskárny a scanery do hodnoty 5000 Kč (bez DPH)
2 %
Fotoaparáty, objektivy, blesky, videokamery, tiskárny a scanery nad hodnotu 5000 Kč (bez DPH)
Není účtována

Výsledná koncová cena tedy je:

Při přímém nákupu v provozovně:
cena "A" + příslušná maloobchodní přirážka + DPH

Při zásilkovém způsobu dodání:
cena "B" + příslušná maloobchodní přirážka + DPH + jednorázový poplatek za dobírku ve výši 40,- Kč +poštovné, nepřesáhne-li cena zásilky 10.000,- Kč (včetně DPH)

vyhledávání produktu


doporučujeme:
bobr
bobr
© Kewin 2004