Poslední aktualizace cen:
13.7.2018 13:00:47 detaily...


MIMOŘÁDNÉ AKCE
Pestrá škála papírů pro barevné inkoustové tiskárny, ve formátech i v metráži ve výhodných akčních cenách. Viz záložku papíry / pro inkoustové...

Doprodej v akční ceně: 1 ks blesk FOMEI 828 DF Digital za 400 Kč bez DPH (jinak 1.100 Kč)

Ostatní doprodejové ceny jsou uvedeny v záložce "Prošlé se slevou".


TOPlist

O firmě

Firma FOTOS je specializována na velkoobchodní a maloobchodní zásilkový prodej. V České republice máme od roku 1991, kdy jsme podnikání v tomto oboru zahájili, asi 500 odběratelů, mezi něž patří prodejny foto-kino, drogerie, ateliery, školy, jakož i nejrůznější instituce a podniky a v neposlední řadě i koneční spotřebitelé. Zakládáme si především na rychlosti dodávek, neboť víme, že žádný subjekt nemá dostatek potřebných finančních prostředků na vytváření nadměrných zásob a zboží potřebuje obratem. Přestože jsme malá firma, zajišťujeme dodávku zboží k zákazníkovi do 24 hodin od obdržení objednávky.

Obchodujeme v prvé řadě s fotoaparáty, objektivy a fototechnikou předních světových značek, jakými jsou: Canon, Fomei, Hama, Konica, Minolta, Nikon, Olympus, Pentax, Samsung, Sigma, Soligor, Tamron, Tokina, Yashica a j. Naše ceny jsou buď shodné, nebo mnohdy i podstatně nižší, než ceny u jednotlivých zastoupení v ČR.

Dále obchodujeme se spotřebním zbožím a to hlavně s celým sortimentem zboží výrobce FOMA Bohemia Hradec Králové. V tomto podniku patříme mezi největší odběratele, čemuž odpovídají nám poskytované nákupní slevy. Z toho následně plynou naše ceny prodejní, které máme u tohoto sortimentu v naší republice bezkonkurenční.

Úspěch obchodu nespočívá však jen na rychlosti dodávek a cenách zboží, ale hlavně také na šíři nabízeného sortimentu. Dnešní zákazník nemá čas objednávat zboží na mnoha různých místech. Nabízíme proto i filmy Agfa, Fuji, Ilford, Konica, Kodak a Polaroid, a to jak černobílé, tak i barevné v provedení: negativní, inverzní, instantní, ploché, metrážní, jakož i APS. Sortiment doplňují chemikálie, fotopapíry, alba, clipy, baterie, vybavení fotokomory (viz ostatní), audio a videokazety. Zkrátka vše, co potřebuje obchodník nebo spotřebitel tohoto sortimentu mít včas na určeném místě.

Podmínky zásilkové služby najdete v samostatném odkazu.

Samozřejmostí je skutečnost, že jsme měsíčními plátci daně z přidané hodnoty, osvědčení o registraci předáváme při uzavření Kupní smlouvy nebo s první zásilkou.

Zodpovědným pracovníkem firmy je Ing.Jiří Šilar, majitel firmy.

vyhledávání produktu


doporučujeme:
bobr
bobr
© Kewin 2004